Podkreślenie linków
Reset
Reset

ZAWODY PŁYWACKIE

Trzy medale uczniów klasy drugiej na I MIKOŁAJKOWYCH ZAWODACH PŁYWACKICH PŁYWALNI FALA w Hrubieszowie

W dniu 17.12.2023 w Hrubieszowie odbyły się I MIKOŁAJKOWE ZAWODY PŁYWACKIE PŁYWALNI FALA

W zawodach wzięła udział trójka uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Dołhobyczowie z klasy drugiej. : Amelia Adamczuk, Bartłomiej Kozłowski , Zuzanna Kulczyńska.

Bartek Kozłowski startując w konkurencji 25m ze sprzętem pomocniczym zdobył złoty medal , a w wyścigu na dystansie 25m na plecach zdobył medal brązowy.

Zuzia Kulczyńska na dystansie 25m ze sprzętem pomocniczym zdobyła medal srebrny , a w wyścigu na 25m na plecach zajęła miejsce czwarte.

Amelka Adamczuk wystartowała w jednej konkurecji : 25m ze sprzętem pomocniczym i zajęła miejsce czwarte.