Podkreślenie linków
Reset
Reset

AWANS NA ZAWODY WOJEWÓDZKIE W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

W czwartek 2 marca zostały rozegrane w Tomaszowie Lubelskim Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Chłopców, nasza drużyna zajęła w nich I miejsce.

W turnieju uczestniczyło 6 drużyn, które zostały podzielone na dwie 3 – zespołowe grupy. Zwycięzcy grup grali później o miejsce pierwsze, pozostałe drużyny w grupach o miejsce trzecie.

Wyniki naszej drużyny w grupie :

wygrana ze szkołą z Krasnegostawu 2-1

wygrana ze Szkołą Podstawową nr 2 Tomaszów Lubelski 2-0

W finale zwyciężyliśmy ze Szkołą Podstawową z Krasnobródu 2-0 i w efekcie zdobyliśmy pierwsze miejsce w całym turnieju premiowane awansem na zawody wojewódzkie, które odbędą się 10 marca w Świdniku.

Oprócz wymienionych drużyn w turnieju zagrały jeszcze : Szkoła Podstawowa z Zamościa i Szkoła Podstawowa nr 1 Tomaszów Lubelski

Skład naszej drużyny: Dawid Gancarz, Łukasz Butryn, Krystian Gontarz, Kamil Gontarz, Michał Warchał, Jakub Szewczuk, Bartek Cisek, Dominik Bucior

Jest to już piąty awans na zawody wojewódzkie, w historii występów naszych siatkarzy na zawodach rejonowych.

Poprzednie takie sukcesy miały miejsce w latach : 2004, 2005 , 2009 , 2014.

Serdecznie gratulujemy naszym siatkarzom.

Data dodania: 2023-03-02 19:24:26
Data edycji: 2023-03-02 19:25:09