Dzień dobry kochane dzieci z grupy 0c

Przed nami ostatni tydzień w tym roku szkolnym. Kończycie już naukę w Przedszkolu. Każdy z Was na pewno znalazł sobie sympatię dla którego wykonacie obrazek - prezent dla kolegi lub koleżanki na pożegnanie. W zeszycie napiszcie zdania O czym będziecie pamiętali z pobytu w przedszkolu.

W kartach pracy część 4 strona 72 i 73 wykonajcie zadania. W wolnych chwilach utrwalajcie sobie dodawanie i odejmowanie w zakresie 10. Na stronie 74 obejrzyjcie obrazki. Opowiedzcie mamie lub tacie co się na nich dzieje. Utrwalcie sobie nazwy miesięcy. Przeczytajcie tekst ze strony 75 i 77 i wykonajcie zapisane polecenia. Utrwalcie sobie kolejność dni tygodnia.

W książkach Przygody Olka i Ady przeczytajcie tekst o tym czego nauczyliście sie w przedszkolu strona 80. W karcie pracy na stronie 78 jest gra, skorzystajcie z niej i zagrajcie z rodzeństwem lub rodzicami.

Powodzenia

Zobaczymy się w piątek