W  dniu 18 stycznia 2022 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania na uczniów dzieci klas I.

W uroczystości brali udział uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcą, dyrektor szkoły Pani Joanna Kwiatkowska, wicedyrektor Pani Marta Staszczuk, zaproszeni goście oraz przedstawiciele Rady Rodziców.

W niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym uczniowie klas pierwszych ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania dyrekcja szkoły dokonała symbolicznego pasowania na ucznia, dotykając ołówkiem, jak czarodziejską różdżką, ramion dzieci. Od tej chwili stali się oni nowymi członkami naszej wielkiej szkolnej rodziny!

Podczas uroczystości odbyła się część artystyczna w wykonaniu  klasy pierwszej, Pani dyrektor złożyła życzenia wielu sukcesów w nauce wszystkim uczniom. Na pamiątkę nasi uczniowie otrzymali dyplomy oraz upominki od przybyłych gości.

Pierwszakom życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły!

Zdjęcia- galeria