Nasza szkoła przystąpiła do udziału we wspólnej wirtualnej lekcji z uczniami ukraińskim ze szkoły z Zabuża, niedaleko Sokala. Jest to inicjatywa organizowana przez Program Współpracy Transgranicznej Polska – Białoruś – Ukraina. Właściwa lekcja odbyła się w czwartek 6 maja 2021 o godzinie 10:00. Nasi uczniowie rozpoczęli od prezentacji multimedialnej w języku angielskim, której tematem była historia szkoły oraz lokalne dziedzictwo kulturowe. Następnie poprosili swoich rozmówców z ukraińskiej szkoły o rozwiązanie testu sprawdzającego, na temat tego, co udało im się zapamiętać z prezentacji. Uczniowie, ze szkoły z Zabuża, zrobili nam ogromną niespodziankę, gdyż swoją prezentację przedstawili w j.polskim, którego uczą się w szkole. Projekt lekcji koordynowały panie Maria Lisińska i Emilia Kopera. Sprawami technicznymi zajął się pan Piotr Kozub. Nic by się nie udało, gdyby nie NASI WSPANIALI uczniowie, którzy stanęli na wysokości zadania i bardzo profesjonalnie przygotowali się do lekcji. Byli to: Aleksandra Kozicka, Klaudia Mańkut, Marcin Pawłowski, Piotr Niekurzak, Damian Rębacz, Karol Szkabara, Oskar Huczek. Włożyli oni wiele wysiłku w przygotowanie i poświęcili swój czas aby reprezentować szkołę na poziomie międzynarodowym, za co serdecznie im dziękujemy JESTEŚCIE WIELCY.

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynku