Ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju w tym roku szkolnym nie będzie uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021. Rozpoczęcie roku będzie miało formę spotkań uczniów z wychowawcami w klasach w dniu 1 września o godz. 9.00 z zachowaniem reżimu sanitarnego. Rodzice nie wchodzą do szkoły ze swoimi dziećmi, wyjątek stanowią dzieci z oddziałów przedszkolnych i klasy I.

Harmonogram dowożenia będzie zamieszczony na stronie szkoły w późniejszym terminie.

Spotkania z wychowawcami: klasy 0- boisko szkolne ( w razie niesprzyjających warunków atmosferycznych -sala gimnastyczna),

klasa I- wychowawca -Pani Dorota Martyniuk spotkanie na boisku szkolnym( w razie niesprzyjających warunków atmosferycznych -stołówka szkolna),

klasa II- wychowawca Pani Grażyna Bajdocha- sala nr 13,

klasa III- wychowawca Pani Alicja Halej - sala nr 14,

klasa IV- wychowawca Pani Dorota Bratkowska sala nr 24,

klasa Va- wychowawca Pani Dorota Kosa sala nr 21,

klasa VIa wychowawca Pani Katarzyna Ćwiek sala nr 23,

klasa VI b wychowawca Pani Anna Łuszczyńska sala nr 26,

klasa VIIa wychowawca Pani Małgorzata Futa sala nr 25,

klasa VII b wychowawca Pani Beata Bławacka sala nr 5,

klasa VIII a wychowawca Pani Agnieszka Rodzik sala nr 62,

klasa VIII b wychowawca Pani Anna Rauch-  sala nr 51.