9 stycznia 2020 roku klasy VII-VIII odbyły wycieczkę do HDKu w Hrubieszowie na przedstawienie pt „ Kamienia na szaniec”. Przedstawienie przybliżyło uczniom treść lektury. Był to spektakl, w którym lekcja historii przeplata się z opowieścią o miłości, patriotyzm z humorem, a klęska przekuwa się w nadzieję zwycięstwa.

10 stycznia 2020 roku dzieci oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I-III wyjeżdżali do HDK na przedstawienie teatralne pt „ Doktor i jego zwierzęta”, wystawione przez Narodowy Teatr Edukacji we Wrocławiu.

7 lutego 2020 roku klasy I-III brały udział w widowisku kulturalno - rozrywkowym pt „ Wynalazki, Nicola Tesla, Guglielmo Marconi, Thomas Alva Edison”.

7 lutego 2020 roku klasy VI-VII wzięły udział w spektaklu „ Ziemia planeta filmu” w HDKw Hrubieszowie. Autorzy przybliżyli uczniom świat filmu, pokazali jakie były początki powstania filmów, w jaki sposób robi się efekty specjalne, ile osób musi być zaangażowanych aby powstał film.