"POD BIAŁO - CZERWONĄ"

Zapraszamy Mieszkańców naszej gminy do aktywnego włączenia się w projekt „Pod biało-czerwoną” organizowany przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów oraz Ministerstwo Cyfryzacji. Projekt zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag oraz ich instalacji dla każdej gminy w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. Warunkiem realizacji projektu w danej gminie jest zebranie wymaganej liczby głosów poparcia pod kandydaturą konkretnej gminy – dla Gminy Dołhobyczów wystarczy poparcie 100 osób.  Głos na Naszą Gminę może oddać każdy mieszkaniec Gminy Dołhobyczów. W projekcie mogą brać udział osoby niepełnoletnie. Celem projektu jest m. in. godne upamiętnienie zwycięstwa wojsk Rzeczypospolitej nad armią bolszewicką w Bitwie Warszawskiej 1920 roku.

Głos można oddać tutaj

bialoczerwona.www.gov.pl

Regulamin
www.gov.pl