Zakończenie roku szkolnego to szczególny moment. Po okresie wytężonej pracy i nauki uczniowie czekają na wymarzone i zasłużone wakacje. 22 czerwca 2017 r. ze szkołą pożegnały się maluchy z kl. I - III i oddziałów przedszkolnych. Nasi młodsi uczniowie też mają swoje pragnienia i potrafią je realizować z dużym zapałem.

Zakończenie roku uświetnili swoją obecnością m.in. Pan Wójt Gminy Dołhobyczów Grzegorz Drewnik, ksiądz proboszcz  Krzysztof Soliło, Przewodniczący Rady Rodziców Marcin Prokop, przedstawiciel Straży Granicznej ppor Grzegorz Kozik oraz licznie przybyli rodzice.

Na uroczystym apelu Pani Dyrektor Joanna Kwiatkowska podsumowała osiągnięcia młodszych wychowanków, mówiła o sukcesach oraz życzyła wszystkim wspaniałych i bezpiecznych wakacji. Szczególne słowa uznania skierowała do uczniów, którzy uzyskali bardzo dobre wyniki w nauce i wręczyła im nagrody książkowe.

Piosenką rozpoczęły  program artystyczny dzieci z oddziału przedszkolnego 0 a, które przygotowała Pani Anna Struzik Nikodem. Na koniec uczniowie klas III  przedstawili migawki ze szkolnego życia oraz podziękowania dla rodziców i nauczycieli w programie artystycznym przygotowanym pod kierunkiem  Pań: Doroty Martyniuk i Moniki Kozdroń.Było dużo wzruszeń i radości.  Na zakończenie uczniowie  wprowadzili wszystkich w wakacyjny klimat- usłyszeliśmy piosenkę „Niech żyją wakacje!”.
Następnie odbyły się spotkania z wychowawcami w klasach.

Rok szkolny 2016/2017 zamykamy z pełnym przekonaniem, że uczniowie naszej szkoły są wyjątkowi. Ich sukcesy są tego dowodem! Wszyscy uczniowie i nauczyciele – wykonali „kawał dobrej roboty”. TERAZ CZAS NA WAKACJE!

W galerii można obejrzeć zdjęcia z tego wydarzenia.