Dnia 19.05.2017 r. odbędzie się Święto Patrona Szkoły. Część oficjalna rozpocznie się o godzinie 8.30 i potrwa do godziny 10.00. W części artystycznej wystąpią uczniowie naszej szkoły oraz zespół „Na Granicy” z Kryłowa. Pokaz umiejętności muzycznych zaprezentują uczniowie z ogniska muzycznego działającego przy naszej szkole.

Od godziny 10.00 rozpocznie się Festyn rekreacyjno - sportowy dla wszystkich dzieci z naszej szkoły. Przewidywane są bezpłatne atrakcje dla dzieci – zjeżdżalnia „Papuga”, plac zabaw „Dżungla”, spodnie 3-osobowe, malowanie buziek, bramka celnościowa, ścianka wspinaczkowa, rzutki, suchy basen, stroje sumo i pokaz sprzętu wojskowego Straży Granicznej.Odpłatne natomiast będą: popcorn, wata cukrowa, lody i napoje.