W załączniku poniżej zamieszczono regulamin konkursów przedmiotowych oraz zakres wymagań na poszczególnych etapach konkursu.

Regulamin_2020-2021

Wymagania_2020_2021

W załączniku poniżej znajduje się zapytanie ofertowe dotyczące zakupu węgla do Publicznej Szkoły Podstawowej w Dołhobyczowie w sezonie grzewczym 2020/2021.

zapytanie

Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkie chętne osoby do udziału w konkursie fotograficznym "Barwy jesieni", fotografie, pliki (do 10MB) należy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 16.11.2020 r. Rozstrzygnięcia konkursu dokona specjalnie do tego powołana komisja. Najciekawsze prace będą publikowane na stronie szkoły. Serdecznie zapraszamy!!

SAMORZĄD UCZNIOWSKI